HIT NIE ZAWIÓDŁ! ?

Dość mocno okrojona ze względu na przełożone spotkania 6 kolejka Ligi Szóstek Piłkarskich w Marco Football Center przyniosła mimo wszystko mnóstwo emocji! Zdecydowanie nie zawiódł szlagier tej serii gier, w którym zmierzyły się Harpagan Gliwice i Cerveza Jasna. Bardzo zacięty mecz, dużo szybkich i ciekawych akcji, mnóstwo walki i na koniec sprawiedliwy remis 2:2, który Cerveza wyszarpała w ostatniej minucie gry! Tym samym Harpagan stracił pierwsze punkty w sezonie, ale wciąż pozostają jedyną niepokonaną ekipą w lidze.?

Coraz lepiej w lidze zaczyna radzić sobie Dampol pawilony, który po dokonaniu kilku zmian w składzie drużyny odniósł drugie zwycięstwo z rzędu, pokonując znacznie wyżej notowany Kirchhoff 5:2. Czy to początek marszu żółto-czarnych w górę tabeli? Przekonamy się wkrótce, ale wygląda na to, że będą jeszcze groźni w tym sezonie.

Dużych emocji dostarczył mecz Plastic OmniumWeglostal, gdzie szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili w ostatniej akcji meczu gracze Plastic wygrywając 3:2, choć przegrywali parę minut przed końcem meczu 1:2. Brawo za ambicję i grę do końca!?

Blisko niespodzianki było w spotkaniu nowego lidera tabeli Ałtentik Bimbao, gdyż bardzo mocno postawiła im się Grupa Mostostal Zabrze. W pewnym momencie było już 4:2 dla zabrzan, ale w drugiej połowie gracze Ałtentik mocno ruszyli na swoich rywali, strzelając 4 bramki i zwyciężając 6:4.?

W ostatnim meczu dzielnie grające Śląskie Centrum Logistyki S.A. zmierzyło się z Bumar Łabędy ?. Zawodnicy z Łabęd dość szybko strzelili 3 gole i spokojnie kontrolowali mecz do końca, ostatecznie wygrywając 3:1.

Pozostałe 3 spotkania zostały przełożone na inny termin, ale widać wyraźnie, że nasza liga z każdym tygodniem rozkręca się coraz bardziej, poziom gry rośnie, a zawodnicy każdej drużyny podchodzą do meczów z maksymalnym zaangażowaniem, co bardzo nas cieszy!